ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! EVERYTHING WILL BE UKRAINE! ALLES WIRD UKRAINE! TOUT SERA UKRAINE!

iRZ TU41

Замовити

3G GSM-модем RS232, RS485/422, Java
Новий 3G GSM-модем iRZ TU41 призначений для передачі даних по мережах стільникового зв'язку з підтримкою 2G і 3G. Модем підтримує наступні частотні діапазони в залежності від стандартів зв'язку: 900/1800 МГц для GSM / GPRS / EDGE; 2100 MГц для HSPA + / UMTS.
 
TU41 оснащений USB-інтерфейсом, що дозволяє безпосередньо підключати модем до комп'ютера. Крім того, даний модем знаходить застосування в промислових додатках, в яких використовуються найпоширеніші фізичні інтерфейси - RS232, RS485 і RS422.
 
Для забезпечення більш широких можливостей модем TU41 оснащений двома SIM-картами, має 2 аналогових входи (АЦП), 7 цифрових входів / виходів, 4 з них - силові (до 0,5, комутація на "+" джерела живлення), а також вихід +3,3 для живлення зовнішніх інтерфейсів.
TU41 підтримує основні комунікаційні функції: передачу даних за технологіями UMTS / HSPA + / EDGE / GPRS, прийом і передачу факсів та SMS-повідомлень. Управління модемом здійснюється стандартними AT-командами, а також набором власних команд управління. Вбудований сторожовий таймер перешкоджає зависання пристрою.
 
Особливостями модему TU41 є наявність вбудованого TCP / IP стека і підтримка Java ™. Java ™ дає можливість легко і швидко створювати користувальницькі додатки, завдяки широкому вибору інструментів, надійної концепції захисту додатків і даних і можливості налагодження додатків в модулі.

Висока швидкість передачі даних, широкий діапазон робочих температур і компактний корпус дозволяють застосовувати модем TU41 в різноманітних промислових додатках: в телеметрії і телемеханіки, системах автоматизованого збору даних, системах вендінгової торгівлі, в платіжних терміналах, а також в різних системах, що вимагають бездротової передачі даних.

Stuff