ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! EVERYTHING WILL BE UKRAINE! ALLES WIRD UKRAINE! TOUT SERA UKRAINE!

iRZ ATM2-232

Замовити

GSM/GPRS SMART-модем

Компактний двохдіапазонний (900/1800 МГц) GSM/GPRS-модем ATM2-232 виконаний в міцному пластиковому корпусі з можливістю кріплення на DIN-рейку. Термінал має широкий набір функцій, надійний і простий в експлуатації.

Основне призначення модему ATM2-232 - передача даних по мережах стільникового зв'язку. Пристрій знаходить широке застосування в системах збору даних і управління технологічними процесами, системах телеметрії і телемеханіки, а також в автоматизованих системах обліку енергоресурсів. Модем може працювати як зі звичайним сервером, так і зі спеціалізованим сервером iRZ Collector.

ATM2-232 автоматично, без введення AT-команд, підключається до мережі GPRS і встановлює з'єднання з зазначеним в налаштуваннях сервером. Підтримуються різні режими роботи з сервером: постійне з'єднання, робота за розкладом, а також з'єднання по дзвінку або SMS-повідомленням на модем. Режим очікування модему забезпечує економію трафіку і споживаної електроенергії. Для підключення комунікаційного кабелю модем має послідовний порт RS232, для управління зовнішніми пристроями - три додаткових виведення GPIO. Налаштування, оновлення програмно-апаратних засобів і тестування модему (через USB) виконується в програмі з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом.

Stuff