ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! EVERYTHING WILL BE UKRAINE! ALLES WIRD UKRAINE! TOUT SERA UKRAINE!

Ваш кошик порожній.

iRZ ATM21.А

Замовити

GSM/GPRS SMART-модем
0,00 ₴
Артикул:
562

Двохдіапазонний (900/1800 МГц) GSM / GPRS-модем ATM21.A виконаний в пластиковому корпусі з можливістю кріплення на DIN-рейку. Особливістю модема є наявність портів RS232 і RS485 і можливість автоматично встановлювати GPRS з'єднання і передавати дані.

Призначення ATM21.A - передача даних по мережах стільникового зв'язку. Пристрій знаходить широке застосування в системах збору даних і управління технологічними процесами, системах телеметрії і телемеханіки, а також в автоматизованих системах обліку енергоресурсів. Модем може працювати як зі звичайним сервером, так і зі спеціалізованим сервером iRZ Collector.

ATM21.A автоматично, без введення AT-команд, підключається до мережі GPRS і встановлює з'єднання з зазначеним в налаштуваннях сервером. Підтримуються різні режими роботи з сервером: постійне з'єднання, робота за розкладом, а також з'єднання по дзвінку або SMS-повідомленням на модем. Режим очікування модему забезпечує економію трафіку і споживаної електроенергії. Для підключення пристроїв модем має порти RS232 і RS485, я ий можуть працювати окремо або одночасно, для управління зовнішніми пристроями - три додаткових виведення GPIO. Налаштування, оновлення програмно-апаратних засобів і тестування модему (через USB) виконується в програмі з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом.

Stuff

Супутні товари