ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! EVERYTHING WILL BE UKRAINE! ALLES WIRD UKRAINE! TOUT SERA UKRAINE!

iRZ TG21.A

Замовити

GSM/GPRS модем iRZ TG21.A
Двохдіапазонний (900/1800 МГц) GSM / GPRS-модем iRZ TG21.А призначений для прийому і передачі даних в мережах стільникового зв'язку. Модем підтримує GPRS (клас 10) і стек протоколів TCP / IP. Наявність двох послідовних інтерфейсів (RS-485 і RS-232), двох SIM-карт з можливістю резервування операторів зв'язку, вхід загального призначення GPI (сухий контакт), силовий керований вихід загального призначення GPO.
 
iRZ TG21.А підтримує основні комунікаційні функції: передачу даних по CSD і GPRS, прийом і передачу факсів та SMS-повідомлень. Модеми управляються стандартними АТ-командами. Для відстеження статусу з'єднання і передачі даних модеми оснащені світлодіодними індикаторами.
iRZ TG21.А оснащений сторожовим таймером, реалізованим на окремій мікросхемі, що дає можливість повного відключення живлення GSM-модуля при перезапуску пристрою.
 
Широкий діапазон робочих температур і пластиковий корпус з кріпленням на DIN-рейку дозволяють використовувати модем в промислових рішеннях. Модем орієнтований на використання в системах автоматизованого збору даних з приладів обліку енергоресурсів, системах вендінгової торгівлі, платіжних терміналах та інших системах, що вимагають бездротової передачі даних.

 

Stuff

Супутні товари