iRZ RU41

Оформить заказ

3G маршрутизатор
Роутер iRZ RU41 призначений для передачі даних як по мережах стільникового зв'язку, так і по провідному каналу. Підтримка UMTS / HSPA + / EDGE / GPRS забезпечує доступ до мережі Інтернет на швидкості (прийом: до 21,1 Мбіт / с, передача: до 5,7 Мбіт / с) *. Застосування двох SIM-карт уможливлює резервування зв'язку та роботу за розкладом.
 

RU41 має зовнішні інтерфейси RS232, RS485 і USB Host, а також 3 GPIO, робота яких гнучко налаштовується. У роутері передбачені один порт WAN для підключення до Інтернету і чотири порти LAN для підключення локальних пристроїв.

Ядром RU41 є високопродуктивний процесор ARM. Операційна система Linux забезпечує високу ефективність і безперебійність роботи роутера. Відкрита платформа дозволяє вбудовувати програмне забезпечення і тим самим розширювати функціонал RU41. Роутер підтримує наступні мережеві функції: DNS, DynDNS, SSH Server, SNMP, DHCP Server, Firewall, NAT, NTP Client, VLAN, QoS, динамічну маршрутизацію. Підтримка тунелів GRE, IPSec і OpenVPN забезпечує захищеність переданих даних. Передбачено резервування інтернет-з'єднання - при обриві проводового підключення до мережі Інтернет RU41 передає дані по бездротовому каналу. Широкий діапазон робочих температур (-30 ... + 70 ° C)дозволяє використовувати роутер в різних кліматичних условіях.Високая швидкість передачі даних, відкрита програмна платформа і широкий діапазон робочих температур дозволяють застосовувати роутер RU41 для підключення до Інтернету комп'ютерів і мереж, платіжних та POS-терміналів, торговельних апаратів та банкоматів, промислового устаткування, систем віддаленого моніторингу і управління, а також систем охорони і відеоспостереження.

 
* Тестові зразки продукції підтримують технології HSUPA / HSDPA і відповідно швидкість прийому до 7,2 Мбіт / с, передачі - до 5,7 Мбіт / с

Stuff