ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! EVERYTHING WILL BE UKRAINE! ALLES WIRD UKRAINE! TOUT SERA UKRAINE!

iRZ RU41

Замовити

3G маршрутизатор
Роутер iRZ RU41 призначений для передачі даних як по мережах стільникового зв'язку, так і по провідному каналу. Підтримка UMTS / HSPA + / EDGE / GPRS забезпечує доступ до мережі Інтернет на швидкості (прийом: до 21,1 Мбіт / с, передача: до 5,7 Мбіт / с) *. Застосування двох SIM-карт уможливлює резервування зв'язку та роботу за розкладом.
 

RU41 має зовнішні інтерфейси RS232, RS485 і USB Host, а також 3 GPIO, робота яких гнучко налаштовується. У роутері передбачені один порт WAN для підключення до Інтернету і чотири порти LAN для підключення локальних пристроїв.

Ядром RU41 є високопродуктивний процесор ARM. Операційна система Linux забезпечує високу ефективність і безперебійність роботи роутера. Відкрита платформа дозволяє вбудовувати програмне забезпечення і тим самим розширювати функціонал RU41. Роутер підтримує наступні мережеві функції: DNS, DynDNS, SSH Server, SNMP, DHCP Server, Firewall, NAT, NTP Client, VLAN, QoS, динамічну маршрутизацію. Підтримка тунелів GRE, IPSec і OpenVPN забезпечує захищеність переданих даних. Передбачено резервування інтернет-з'єднання - при обриві проводового підключення до мережі Інтернет RU41 передає дані по бездротовому каналу. Широкий діапазон робочих температур (-30 ... + 70 ° C)дозволяє використовувати роутер в різних кліматичних условіях.Високая швидкість передачі даних, відкрита програмна платформа і широкий діапазон робочих температур дозволяють застосовувати роутер RU41 для підключення до Інтернету комп'ютерів і мереж, платіжних та POS-терміналів, торговельних апаратів та банкоматів, промислового устаткування, систем віддаленого моніторингу і управління, а також систем охорони і відеоспостереження.

 
* Тестові зразки продукції підтримують технології HSUPA / HSDPA і відповідно швидкість прийому до 7,2 Мбіт / с, передачі - до 5,7 Мбіт / с

Stuff